https://www.traditionrolex.com/18
https://www.traditionrolex.com/18
Troníček
https://www.traditionrolex.com/18

Písničkáři sobě - Petr Rímský, Míša Mádlová a Petr Vašina

Soubor: Písničkáři sobě

Stránky souboru
Facebook

Lehce improvizační pořad v Divadle Troníček. Hostem bude písničkářské duo Míša Mádlová a Petr Vašina. Kromě jiných improvizací a taškařic bude i „Povinná skladba“ – host musí zahrát jednu píseň hostitele a naopak :-). Samozřejmě krásné písničky a krásná muzika, sranda i poezie, dobří lidé, kteří za námi chodí.

Míša Mádlová je mladá a tudíž ještě stále nadšená pro kytaru (i ukulele), se kterou kdysi přijela na naši školu www.kytarovka.cz a často se vracela. Jednu chvíli jsme spolu dokonce koketovali na téma vokalistka u Rímského. Na kytarovce se taky potkávala s Petrem Vašinou. Po čase nějak splynuli :-).

Petr Vašina je mladý podstatně déle. Dalo by se říct, že už zase :-). Zjevně i díky spojení s Míšou. Je to starý bigbít, ale z toho už vyrostl. Před časem byl součástí i hostem pořadu Petra Rímského. Kytarista a také inventář školy www.kytarovka.cz. Hraje i na harmoniku a občas na nervy, zejména na vlastní :-).

Míša Mádlová a Petr Vašina vytvořili duo, ze kterého vyzařuje porozumění a energie, člověčina a inteligence. Těšíme se na ně i na Vás v Divadle Františka Troníčka, kde je velmi útulno a krásně, dá se tam případně vydržet i v těch rouškách, vzduch je čistý.

Doprovodí nás Petrova parta Misitu.

Více informací a materiály ke stažení:
https://www.rimsky.cz/petr/index.php/koncerty/156-praha?date=2021-10-27-19-30

Facebook koncertu:
https://www.facebook.com/events/2261670810577843/


Obsazení:

Petr Rímský, Míša Mádlová, Petr Vašina a Mistu

Data představení