GANG

Soubor: Longformy

Facebook

Troníčkovská improvizační skupina rozehraje za živého hudebního doprovodu další zcela improvizovaný příběh na vaše přání. Tentokrát se na jevišti sejdou v čistě pánském složení - a tomu taky přizpůsobí hlavní téma impro večera.


Příběh bude tentokrát o skupině čtyř nekompromisních chlápků, kteří jsou schopni jít na dřeň a sevřít ruce v pěst, aby dosáhli toho, co chtějí. O skupině čtyř drsných týpků, pro které je dost důležité udržet si svou čest před ostatními, nepřijít o své místo a neztratit u ostatních respekt.

Možná to bude příběh o pražské galérce, pár chlapech, co chtějí vykrást benzínku, nebo třeba o skupině hráčů kulečníku z jihočeské vesnice, kteří si nenechají zavřít jedinou hospodu se zeleným plátnem. V jakém spolku neústupní chlapi jsou a za co bojují hercům na začátku večera určí diváci.

Čtveřice improvizátorů vám pak dle vašeho přání rozehraje příběh odvíjející se na základě jejich momentálních nápadů a asociací na vaše zadání, jejich vzájemné souhry a za notného přispění náhody. Příběh, ve kterém se snad ukáže nejen, jestli dosáhnou svého cíle, ale zároveň odhalí, co se skrývá za drsnou, neoholenou tváří hlavních hrdinů.. Vyděšený kluk? Nepřiznaný romantik? Nebo bezohledný egoista a podrazák?

Přijďte na představení, které se nebude opakovat.


Pořadatelem představení je  Divadelně improvizační soubor LONGFORMYObsazení:

Ivo Machalík, Jan Heyrovský, Jakub Troják a Michal Krupík.

Na klávesy doprovází Jan Beneš.

Data představení