https://www.traditionrolex.com/18
https://www.traditionrolex.com/18
Troníček
https://www.traditionrolex.com/18

Lee White (CRUMBS)


Lee se sice nedávno do Berlína přestěhoval, ale s městem už se dobře zná. Lee White hrál a učil improvizaci (skoro) celý svůj život a Berlín navštěvoval poměrně často, především jako jeden z uznávaného impro dua CRUMBS pocházejícího z canadského Winnipegu. CRUMBS jsou známí po celém světě. Se svými představeními a workshopy projeli celou Evropu, hráli v Ásii, na Novém Zélandu, v Severní Americe.

Kromě typicky známých longforem CRUMBS, byl Lee u zrodu mnoha nových formátů, jako například "The Big Smart Improv Show" (Velká chytrá impro show) a "Dungeons and Dragons Improv Show" (Šatlavy a draci), oba formáty se staly hitem Fringe festivalu v Kanadě. Improvizační hra "Knowledge or Punishment? (Vědomosti nebo trest) je hitem na obou stranách oceánu.

Lee je stále na cestách, ať už sám, nebo jako člen různých projektů. Jmenovitě „No Exit“ s francouzským kolegou Marko Mayerlem a Matthieu Loosem, jako „CRUMBS Garage“ s René Dellefonetem z Atlanty a pod jménem „Paradigm“ společně s Joe Billem z Chicaga.

 

Lee White (CRUMBS)

Having recently moved to Berlin, Lee is not entirely new to the city. Being part of the acclaimed improv duo CRUMBS from Winnipeg/Canada, Lee White has been performing and teaching improv (almost) all his life and frequently visited Berlin before. Touring with shows and workshops all over Europe, in Asia, New Zealand and North-America, CRUMBS have performed all over the world.

Aside from the famous CRUMBS longform improv, Lee has been involved in the birth of several new formats such as The Big Smart Improv Show and the Dungeons and Dragons Improv Show, both being Fringe hits in Canada, and Knowledge or Punishment, the Improv/Game show, a hit on both sides of the ocean.

He is still on the road regularly, on his own as well as with different projects, namely „No Exit“ with French colleagues Marko Mayerl and Matthieu Loos, as „CRUMBS Garage“ with René Dellefont (Atlanta) and as „Paradigm“ together with Joe Bill (Chicago).

Představení