https://www.traditionrolex.com/18
https://www.traditionrolex.com/18
Troníček
https://www.traditionrolex.com/18

Divadlo Na Háčku

Stránky souboru

Loutkové divadlo pro předškolní děti, které nechce, aby děti utíkaly z představení, nebo se při něm dloubaly v nose!

Naše divadlo má nevelký soubor, přesněji řečeno jsme dvě – Jitka a Bára .
Baví nás hrát si s nejrůznějšími materiály, rozhýbat je, oživit, promlouvat skrze ně k dětem, zejména k těm nejmenším. Naše inscenace mají vždy jednoduchý srozumitelný příběh, jsou hrány loutkami vlastní výroby a doprovázeny živou hudbou.
Na tvorbu pro předškolní děti se zaměřujeme zejména proto, že s touto věkovou kategorií máme mnohaleté zkušenosti a tak už tušíme, o co tu jde…

Svůj nevelký inventář máme během chvíle sbalený na cestu, takže rády přijedeme zahrát přímo k vám do školky nebo na akci pro děti.
Stejně jako naše loutky, když odpočívají – máme to „Na Háčku!“;)


Jitka Míčková je mnoho let učitelkou v  mateřské škole v Praze. Vystudovala střední pedagogickou školu a magisterské studium na Katedře výchovné dramatiky na DAMU. V práci (nejen) s předškolními dětmi využívá dramatickou výchovu a hru s předmětem. Pracuje také jako lektorka vzdělávacích programů v pražském divadle Minor. Dále ji můžete vidět v divadle Troníček v Praze 1 v souboru Klubu Vybrané Kultury nebo v divadle Koňmo v pohádce Jak šlo vejce na vandr.


 
Barbora Hrnečková vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Praze -Michli a Katedru výchovné dramatiky na DAMU. Divadelní zkušenosti postupně sbírala na ZUŠ, v Divadle Pohádka v Praze, v Hálkově městském divadle v Nymburce a zejména v souboru Divadla Popojedem, se kterým se podívala i na různé domácí i zahraniční divadelní festivaly. Pracuje v DDM Hl. m. Prahy Karlínské Spektrum a na ZUŠ v Brandýse nad Labem jako pedagog dramatické výchovy.
Představení